Kas oled kunagi mõelnud, et trenn võiks olla sama lihtne ja tavapärane kui hommikune hambapesu? Tundub täitsa võõras niimoodi mõelda, eksole!?

Aga just see on kogemus, millele Sind kaasa kutsume! Oleme loonud treeninglahenduse, mis aitab Sul lihtsalt trennirütmi hoida ja tagada püsivalt tugeva lihastoonuse – kõigest 15 minutit oma keharaskusega jõuharjutusi päevas. Ja nii iga päev.
15 min
iga päev
Keharaskusega
jõuharjutused
Personaalne
treeningsüsteem, ühine trennipere
Kuupõhine
liitumispakett
Keharaskusega jõuharjutused: iga päev ootab Sind ees kuni 7 keharaskusega jõuharjutust, mis on valitud vastavalt Sinu tänasele treeningtasemele.
15 minutit iga päev: trennitegemine võtab kuni 15 minutit Sinu päevast (mõni päev isegi vähem😉). Leiad selle aja väga lihtsalt, sest saad trenni teha igalpool ja ei vaja mingit lisavarustust.
Personaalne treeningsüsteem, ühine trennipere: oma trennisõbra kasutajakontoga pääsed treeningsüsteemi, mis toetab Sind igal sammul. Teeme kogu treeninggrupiga igapäevaselt sama eesmärgi ja ülesehitusega treeninguid, seejuures arvestades nii harjutuste valikul kui korduste määramisel Sinu treeningtasemega. Sinu personaalne trenn koos innustava trenniperega!
Kuupõhine liitumistasu: iga treeningkuu on kindla arendus-eesmärgiga ja ehitatud igapäevaselt üles nii, et Sinu trennirütmi hoidmine on lihtne!
Kuidas treeningsüsteem toimib?

See on Sinu võimalus luua endale lihtsalt treeningharjumus, mis hoiab Sinu keha püsivalt heas toonuses. Selleks pole vaja muud, kui leida kõigest 15 minutit oma päevast, sest harjutuste tegemiseks ei ole Sul vaja kuhugi minna - saad need teostada täpselt seal, kus Sa parasjagu oled.

Treeningpäevad on vaheldusrikkad ja just Sinu tasemele vastavad, pakkudes värsket inspiratsiooni rohkem kui 1200 erineva harjutuse seast. Vahva on see, et treeningsüsteemis saad oma trennid ka alati tehtuks märkida ja rõõmustada oma igapäevaste võidukogemuste üle.

Esimesed kolm treeningkuud keskendume Sinu üldkehalise vormi arendamisele ja seejärel saad juba spetsiifilisemalt valida, millele soovid oma treeningfookuse panna. Ole valmis, et hakkad lausa põnevusega trennihetki ootama, sest iga päev toob uusi üllatusi ja pakub rõõmu kogu Sinu kehale!LIITU siin
ja avasta, kui lihtne saab
üks trenn olla!
Registreeru