Tervitused kogu trennipere poolt!

Superäge on see, et kui Sa juba meiega trennihoo sisse saad, siis saab sellest väga kiiresti tavapärane osa Sinu päevast. Paljude trennisõpradega oleme ühises igapäevarütmis treeninud juba alates 2017. aasta algusest ja anname hoogu aina uutele seiklustele.

Usume, et igaüks meist on iseenda suurim inspireerija, ja kanname seda teadmist igapäevaselt meie tegudesse. Üheskoos on tore – inspireerida ja olla inspireeritud. Jagame Sinuga allpool oma seniseid kogemusi ja ootame Sindki tegudele!
Kadi-Kai
igapäeva trennihoos alates oktoober 2017
“Kogu asja mõte on ju selles, et need igapäevased trenniminutid kujuneksid harjumuseks. Väidetavalt kulub selleks ca 3 nädalat, seega pole palju vaja punnitada. See on nii loogiline: hambapesu ja siis 10 min trennitegusid. Pole vaja spordiriideid ega suuremat ettevalmistust. Nii nagu parajasti oled, nii teed :)

Minu jaoks tähendavad hommikused trenniminutid seda, et alustan oma päeva ”ära tegin” tundega, see on mingitmoodi eduemotsioon, millega lennukalt startida. Samuti olen tajunud, et jaksan tänu sellele teistes trennides rohkem. Maratone ma küll ei püüa, aga lühemad distantsid rahvaspordiüritustel olen läbinud jällegi endale üllatava aja ning hea enesetundega. Ja ma olen päris kindel, et siin on oma suur osa hommikusel trenniharjumusel.
Mario
igapäeva trennihoos alates veebruar 2017
Jõusaalis käies kulus mul treeningute peale nädalas umbes 4 tundi, igapäevaste trenniminutitega olen üldiselt heas toonuses nädalas vaid 1-tunnise panusega. Mul pole vaja kuhugi minna, teen need mõned harjutused ära seal, kus parasjagu olen. Lisaks ei ole pärast trenni ”surnud” tunnet ja väsimust, vaid hoopis igapäevaselt hea tunne, et taaskord on midagi tehtud.
Merike
igapäeva trennihoos alates november 2017
Igapäevane jõuharjutuste tegemise harjumus oli mul juba enne FitAdventure’iga liitumist. Mõni hommik teen enda harjutusi ja järg- misel kogun jälle inspiratsiooni FitAdventure’i trennipakkidest. Mind ikka üllatab harjutuste vaheldusrikkus ja tihtipeale tuleb imestusmoment ”Issand, miks ma küll ise selle peale ei tulnud!”. Ja isegi kui mõni päev valin teha enda harjutusi, siis tervitussõnumit loen ikkagi iga päev. See mõte ja pilt loovad alati päevaks hea tuju!
LIITU siin
ja avasta, kui lihtne saab
üks trenn olla!
Registreeru